Malostranská Beseda
Malostranské náměstí 35/21 118 00 Praha 1
17. 04. 2016
20:00

Křest CD Joy´s Immortality + host Půljablkoň

TimbreTone a Půljablkoň v Besedě, křest CD!

Milí přátelé, naši fanoušci a příznivci moderní a cappella hudby! Společně s našimi váženými hosty, úžasnou křehkou Marii Puttnerovou a Michalem Nemcem z dua Půljablkoň, vás srdečně zveme na křest našeho prvního CD Joy’s Immortality, který proběhne 17. 4. v hudebním klubu Malostranské besedy.

Na vzniku našeho autorského CD Joy’s Immortality, které jsme natáčeli minulý srpen v Polsku, se v umělecké koprodukci podílela spousta lidí: Morten Vinther z The Real Group, který nám byl nejlepším hudebním režisérem, jakého jsme si mohli představit. Po celé natáčení nám dodával sílu, klid v těžkých situacích a sdílel s námi své zkušenosti a obdivuhodné řemeslo natáčení a mixování moderní a cappella hudby, což nás obrovsky obohatilo. Dále talentovaná Natalia Grucová, která vytvořila kouzelné ilustrace na obal a plakát CD, a celá rodina Szutkowských, která nás s Mortenem v Polsku hostila a podporovala.
CD by ale nevzniklo především bez pomoci vás – našich fanoušků, rodin, přátel a startérů ze serveru startovac.cz, za což jsme obrovsky vděční. Koncert sponzoruje oděvní značka slovenské návrhářky Zuzany Labudové – YaxiTaxi a hrnčířská vinárna s e-shopem www.vinojede.cz.
Těšíme se na vás v Malostranské besedě!

www.timbretone.cz
www.puljablkon.cz
www.yaxitaxi.com
www.vinojede.cz

Akce na Facebooku